Rezerwacja on-line

Zarezerwuj teraz
Powered by Booking.com

Odwiedzili nas

Dziś12
W tygodniu229
W miesiącu275
W sumie86265

Zapraszamy do oglądania aktualności na naszym fanpage'u.

Willa Zwolakówka - to spełnienie naszych marzeń o pensjonacie w urokliwym zakątku świata. W miejscu które oferuje kilometry wspaniałych tras rowerowych, szlaki piesze, możliwość uprawiania sportów zimowych oraz oczywiście piękną przyrodę. Odkryliśmy tu spokój, ciszę oraz wyjątkowy klimat do odpoczynku i złapania oddechu od pędzącego świata. Dla nas to miejsce wyjątkowe. Staramy się aby nasi Goście czuli się tu swobodnie, beztrosko i prawdziwie wypoczęli.

Willa Zwolakówka to obiekt dla dorosłych i młodzieży. Zaletą naszej Willi jest kameralna atmosfera dostosowana do oczekiwań osób powyżej 8 roku życia, szukających spokoju, relaksu i ciszy. Młodsze dzieci zapraszamy w okresach familijnych - szczegóły w zakładce Cennik.

Willa Zwolakówka - to wyjątkowy dom. Jak głosi legenda powstał on na życzenie pewnego malarza który mieszkał w nim i tworzył  w pierwszej połowie XX w., a zbudował go bodaj najsłynniejszy miejscowy cieśla -  J. Kawulok.

 

Cennik

 

 

 


 

 

  


Pokój 2-osobowy
250 zł za dobę

 


Pokój 3-osobowy


300 zł za dobę

 

 

Podwójny pokój rodzinny

 

350 zł za dobę 

 

 

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie

 

   

 


Pobyt z dziećmi? Ważna informacja:


Dzieci  poniżej 8 lat serdecznie zapraszamy w okresach familijnych - Wakacje, Święta Bożego Narodzenia Wielkanoc oraz w Ferie.

W pozostałym okresie zapraszamy gości tylko z dziećmi powyżej lat 8.